Totalizatorius - LFE

Lietuvos futbolo enciklopedijos 2015 m. sezono totalizatorius - čia galite spėti trijų Lietuvos futbolo piramidės lygmenų (A lygos, I lygos ir abiejų II lygos zonų) visų rungtynių rezultatus ir įrodyti, kad esate įžvalgiausias lietuviško futbolo žinovas, o gal tiesiog pasitikrinti savo sėkmę.
Komentarai
*
Totalizatorius

Prašome spėti rungtynių rezultatus. Taip pat nepamirškite užeiti į redaktorių zoną, kur galite įvesti trūkstamus rezultatus bei padėti ruošti statistiką – tik nuo jūsų priklauso totalizatoriaus taškų skaičiavimo operatyvumas.

Norėdami dalyvauti totalizatoriuje, turite būti prisijungęs. Nordami prisijungti per Facebook ar užregistruoti naują vardą pasinaudokite pristatymo skyreliu, kurį rasite šio puslapio viršuje.


*
Totalizatoriaus naujienos
2016 m. spalio 26 d. 9.54 val.
Piknaudžiavimas sistemos klaidomis

Sveiki, ir vėl neramu pranešti, kad į pirmą totalizatoriaus vietą išsiveržęs KillBill suklastojo 23 rungtynių spėjimus pasinaudodamas tomis pačiomis sistemos spragomis, kaip ir pernai piknaudžiavęs Aligator (kuris tikriausiai yra as pats žmogus). Anuliavus klastotus spėjimus KillBill prarado 80 taškų, taip pat svarstoma visai diskvalifikuoti šį spėjiką,


2015 m. lapkričio 30 d. 21.12 val.
2015 m. čempionas - spacekid

Pasibaigus visų lygų sezonams galima drąsiai skelbti 2015 m. Lietuvos futbolo enciklopedijos totalizatoriaus laimėtoju spacekid. Jis čempionu tampa jau trečius metus iš eilės, dar anksčiau irgi nelikdavo be medalių (2011 m. u-ėmė antrą, o 2012m. - trečią vietą). Per plauką (8 taškais) atsiliko ir antrą vietą užėmė nijolyte, o šiek tiek labiau atsilikęs Odisejas antrus metus liko ant bronzinės pakylos.


2015 m. rugpjūčio 21 d. 8.19 val.
Diskvalifikacija
2015 m. vasario 22 d. 21.10 val.
2015 m. sezonas pradedamas
*
Prisistatykite