Lietuvos futbolo enciklopedija - LFE

Išsami, lengvai prieinama ir patikima informacija apie lietuvišką futbolą.
Komentarai
*
Sveiki, atvykę!

Lietuvos futbolo enciklopedija Futbolinis.lt - savanorių nuo 2009 m. kuriamas projektas, kurio tikslas - patikimai ir kokybiškai surinkti kuo daugiau informacijos apie Lietuvos futbolą, bei šią informaciją pateikti visiems lietuviško futbolo mėgėjams.

Čia rasite informaciją apie įvairių laikmečių Lietuvos futbolą, taip pat labai įvairią statistiką. Deja, savanorių resursai gana riboti, todėl ne visą čia pateikiamą informaciją rasite lengvai, bet svetainė pastoviai kinta ir ilgainiui naršymas po enciklopedijos puslapius darysis vis mažiau klaidus.

Jei esate futbolo entuziastas, tikintis, kad Lietuvoje galima bent šiek tiek prisidėti prie futbolo populiarinimo kaupiant informaciją, jūsų čia taip pat labai laukiame. Nors informacijos kaupimas ir įsibėgėjęs, dar yra gausybė nenuveiktų darbų, taigi jei tik turite laiko ir noro, registruokitės.

Jei pasiklystumėte svetainėje arba norite prisidėti prie projekto redaktorių, spustelėkite ant Pagalbos nuorodos (ją rasite kiekvieno puslapio apačioje).

*
Lietuviško futbolo aktualijos

Nors futbolo enciklopedija labiau orientuojasi į lietuviško futbolo istorijos rinkimą bei įvairiausios statistikos rinkimą, čia rasite ir šiandienos aktualijas:

  • Dabar vykstančių varžybų turnyrines lenteles
  • Planuojamų varžybų tvarkaraščius
  • Rinktinės atrankos varžybas
  • UEFA varžybas, kuriose dalyvauja Lietuvos komandos
  • Rezultatyviausius šiandienos žaidėjus
  • Mėgėjų ir moterų varžybas
*
Totalizatorius

Nuo 2010 m. futbolo enciklopedijoje organizuojamas totalizatorius, kuriame galima spėlioti visų A lygos, I lygos ir II lygos rungtynių rezultatus.

2012 m. sezone planuojami dar keli totalizatoriaus pagyvinimai, taigi nepamirškite užsukti vasario mėnesį prieš A lygos sezono pradžią ir įrodykite, kad esate lietuviško futbolo žinovas.

*
Kuriame enciklopediją kartu

Lietuvos futbolo enciklopedija nėra jokios organizacijos dalis - tai yra keleto savanorių bendras darbas.

Jei tikite, kad galite investuoti dalelę savo širdies į enciklopediją, junkitės prie mūsų. Ir visai nesvarbu kiek laiko galite skirti - kelias minutes ar kelioliką valandų per mėnesį, kiekvieno savanorio indėlis mums yra neįkainuojamas.

*
Lietuviško futbolo istorija

Jei lietuviško futbolo istorija jus domina labiau nei šiandienos įvykiai, užsukite į istorijos skyrių.

Čia rasite visus aukščiausios lygos sezonus (nuo pat 1922 m.) - turnyrines lenteles, nemažą dalį rungtynių rezultatų ir kitą įdomią informaciją. Taip pat aptiksite daugelį žemesnių lygų sezonų, visas rinktinės rungtynes bei pasiekimus atrankos varžybose.

Jei domitės ne tik profesionalaus futbolo istorija, geriau paieškoję rasite ir mėgėjų, moterų, salės futbolo istoriją.

*
Lietuviško futbolo statistika

Jei domitės futbolo statistika, ši svetainės dalis kaip tik jums.

Statistikos skyriuje rasite geriausių istorinių ir šiandienos varžybų statistiką, geriausius Lietuvos futbolininkus, rinktinės žaidėjų statistiką ir dar daug įdomios informacijos.

Puslapiui evoliucionuojant statistiką pateiksime vis skirtingais pjūviais, taigi jei šiuo metu neradote jums aktualios statistikos, rašykite savo pasiūlymus.