Rungtynės - LFE

Rungtynės - itin svarbus futbolo elementas, futbolo enciklopedijoje atvaizduojamas sudėtiniu įrašu. Tai pirmiausiai yra pačių rungtynių įrašas (kuriame nurodoma data, stadionas, komandos, varžybos ir panaši informacija), kuriam priskirti papildomi rungtynių teisėjų, rungtynių žaidėjų, rungtynių įvarčių ir rungtynių įvykių (kortelių, įmuštų ir neįmuštų 11 m baudinių) įrašai. Šiame pagalbiniame puslapyje aprašysime keletą su rungtynėmis susijusių veiksmų: * rungtynių sukūrimą, * būsimų rungtynių informacijos (datos, stadiono, šeimininkų komandos) pakoregavimą * rezultato įvedimą * įvarčių ir kitos statistikos rankinį bei pusiau automatinį įvedimą
Komentarai
*
Rungtynės

Rungtynės - itin svarbus futbolo elementas, futbolo enciklopedijoje atvaizduojamas sudėtiniu įrašu. Tai pirmiausiai yra pačių rungtynių įrašas (kuriame nurodoma data, stadionas, komandos, varžybos ir panaši informacija), kuriam priskirti papildomi rungtynių teisėjų, rungtynių žaidėjų, rungtynių įvarčių ir rungtynių įvykių (kortelių, įmuštų ir neįmuštų 11 m baudinių) įrašai.

Šiame pagalbiniame puslapyje aprašysime keletą su rungtynėmis susijusių veiksmų:

  • rungtynių sukūrimą,
  • būsimų rungtynių informacijos (datos, stadiono, šeimininkų komandos) pakoregavimą

Atskiras instrukcijų skyrelis bus skirtas aprašyti rezultato įvedimą, taip pat įvarčių ir kitos statistikos rankinį bei pusiau automatinį įvedimą, protokolų įvedimą

*
Rungtynių įrašo sukūrimas

Norėdami sukurti lygos varžybos rungtynių įrašą, nueikite į norimų varžybų puslapį, spustelėkite nuorodą „Rodyti visą lentelę“ ir atsidariusiame puslapyje naudokitės žaliais pliusiuko formos paveikslėliais (spauskite ant šeimininkų komandos eilutėje ir svečių komandos stulpelyje esančio paveikslėlio). Atsidariusiame langelyje įveskite datą, šaltinius ir išsaugokite.

Jei norite sukurti rungtynių įrašą taurės varžyboms ar draugiškoms rungtynėms:

  • * Atidarykite naujų rungtynių puslapį
  • Varžybų eilutėje įrašykite ką tik sukurtų varžybų metus ir pavadinimo pradžią (pvz., „2011 LFF A lyga“) ir iš sąrašo pasirinkite varžybas.
  • Šeimininkų ir Svečių eilutėse įrašykite komandas (instrukcijas žiūrėkite aukščiau)
  • Stadiono eilutėje galite įrašyti stadioną (įveskite miestą ar stadiono pavadinimo pražią ir pasirinkite iš sąrašo)
  • Kada eilutėje įrašykite rungtynių datą („2013-02-28“ arba „2013-02-28 19:30“)
  • Jei tai taurės varžybos, Etapo eilutėje įrašykite etapo pavadinimo pradžią („final“, „pusfinal“, ...)
  • Šaltinių eilutėje įrašykite šaltinius (internetinio puslapio adresą, knygos pavadinimą su autoriumi ar tiesiog „TV transliacija“, „varžybų dalyvis“ ar panašiai).
  • spustelėkite „Saugoti
*
Informacijos keitimas

...