2011 m. Sandraugos čempionų taurė - LFE
Dalyvių | 16 |
---|---|
Pavadinimas | 2011 m. Sandraugos čempionų taurė |
Varžybos | Sandraugos taurė |
Sezonas | 2011 m. |
Regionas | NVS |
Pradžia | 2011 m. sausio 15 d. |
Pabaiga | 2011 m. sausio 23 d. |
Kraunama informacija...
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baku „İnter“ | 3 : 0 | 1 : 0 | 3 : 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 0 | +7 | 9 | ||
2. | Dušanbės „Istiklol“ | 0 : 3 | 1 : 1 | 5 : 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | +2 | 4 | ||
3. | Ribnicos „Iskra-Stal“ | 0 : 1 | 1 : 1 | 1 : 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 | ||
4. | Kočkor Atos „Nefči“ | 0 : 3 | 0 : 5 | 0 : 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | -9 | 0 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rygos „Skonto“ | 2 : 0 | 3 : 0 | 1 : 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 | +5 | 7 | ||
2. | Jerevano „Mika“ | 0 : 2 | 2 : 2 | 2 : 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4 | ||
3. | Kostanajaus „Tobol“ | 0 : 3 | 2 : 2 | 2 : 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 4 | ||
4. | Taškento „Bunyodkor“ | 1 : 1 | 1 : 2 | 1 : 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 1 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Salihorsko „Šahtër“ | 1 : 1 | 6 : 0 | 2 : 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 1 | +8 | 7 | ||
2. | St. Petersburg „Zenit“ | 1 : 1 | 1 : 0 | 2 : 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | +3 | 7 | ||
3. | Tallinn „Flora“ | 0 : 6 | 0 : 1 | 3 : 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3 | ||
4. | Balkanabato „Balkan“ | 0 : 2 | 0 : 2 | 0 : 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | -7 | 0 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rusijos jaunimo iki 21 m. rinktinė | 1 : 0 | 0 : 0 | 4 : 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | +3 | 7 | ||
2. | Helsinki HJK | 0 : 1 | 1 : 0 | 4 : 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | +3 | 6 | ||
3. | Kijevo „Dinamo“ | 0 : 0 | 0 : 1 | 1 : 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 2 | ||
4. | Panevėžio „Ekranas“ | 2 : 4 | 1 : 4 | 1 : 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 9 | -5 | 1 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
Ketvirtfinalis
Finalas
Žaidėjas | Įvarčiai |
---|---|
M. Anđelković (Ekranas) | 2 |
V. Ryžkov (Rusijos U-21) | 2 |
Rodyti visą sąrašą |
Žaidėjas | Įvarčiai |
---|---|
A. Kučys (Ekranas) | 2 |
D. Matovič (Ekranas) | 1 |
D. Gleveckas (Ekranas) | 1 |
J. Moroz (Ekranas) | 1 |
Rodyti visą sąrašą |
Apie . Pagalba . Visa informacija Lietuvos futbolo enciklopedijoje pateikta GFDL licencijos sąlygomis . Rašykite mums