2010 m. Sandraugos čempionų taurė - LFE
Dalyvių | 16 |
---|---|
Pavadinimas | 2010 m. Sandraugos čempionų taurė |
Varžybos | Sandraugos taurė |
Sezonas | 2010 m. |
Regionas | NVS |
Pradžia | 2010 m. sausio 16 d. |
Pabaiga | 2010 m. sausio 24 d. |
Kraunama informacija...
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazan „Rubin“ | 2 : 1 | 0 : 1 | 2 : 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | +2 | 6 | ||
2. | Mahilyow „Dnepr“ | 1 : 2 | 4 : 3 | 3 : 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 6 | +2 | 6 | ||
3. | Liepojos „Metalurgs“ | 1 : 0 | 3 : 4 | 1 : 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 4 | ||
4. | Naryn „Dordoi-Dinamo“ | 0 : 2 | 1 : 3 | 1 : 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 1 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aktobe FK | 0 : 1 | 2 : 0 | 2 : 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | +3 | 6 | ||
2. | Helsinki HJK | 1 : 0 | 0 : 0 | 1 : 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | +1 | 5 | ||
3. | Baku FK | 0 : 2 | 0 : 0 | 2 : 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 | ||
4. | Kurgontepos „Vachš“ | 0 : 2 | 1 : 1 | 0 : 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | -4 | 1 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kijevo „Dinamo“ | 1 : 0 | 4 : 2 | 1 : 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | +4 | 9 | ||
2. | Rusijos klubų rinktinė | 0 : 1 | 4 : 2 | 1 : 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | +1 | 4 | ||
3. | Ašchabado FK | 2 : 4 | 2 : 4 | 3 : 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3 | ||
4. | Talino „Levadia“ | 0 : 1 | 1 : 1 | 1 : 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Taškento „Bunyodkor“ | 2 : 2 | 1 : 0 | 3 : 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | +2 | 7 | ||
2. | Panevėžio „Ekranas“ | 2 : 2 | 0 : 0 | 2 : 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | +2 | 5 | ||
3. | Kišiniovo „Dacia“ | 0 : 1 | 0 : 0 | 6 : 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 2 | +4 | 4 | ||
4. | Jerevano „P’yunik“ | 2 : 3 | 0 : 2 | 1 : 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 11 | -8 | 0 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
Ketvirtfinalis
Pusfinalis
Finalas
Žaidėjas | Įvarčiai |
---|---|
B. Nasimov (Bunyodkor) | 5 |
V. Rimkus (Ekranas) | 2 |
D. Galkevičius (Ekranas) | 2 |
F. Černych (Dnepr) | 2 |
Rodyti visą sąrašą |
Žaidėjas | Įvarčiai |
---|---|
D. Gleveckas (Ekranas) | 2 |
I. Arabadji (Dacia) | 2 |
A. Šidlauskas (Ekranas) | 2 |
G. Tomkevičius (Ekranas) | 1 |
A. Kučys (Ekranas) | 1 |
Rodyti visą sąrašą |
Apie . Pagalba . Visa informacija Lietuvos futbolo enciklopedijoje pateikta GFDL licencijos sąlygomis . Rašykite mums