2009 m. Sandraugos čempionų taurė - LFE
Aprašymas | |
---|---|
2008 m. gruodžio 5 d. ištraukti grupių etapo burtai. Rungtynės žaidžiamos Maskvos „Dinamo“ manieže ir Maskvos Olimpiniame sporto centre. |
|
Dalyvių | 16 |
Pavadinimas | 2009 m. Sandraugos čempionų taurė |
Varžybos | Sandraugos taurė |
Sezonas | 2009 m. |
Regionas | NVS |
Pradžia | 2009 m. sausio 17 d. |
Pabaiga | 2009 m. sausio 25 d. |
Kraunama informacija...
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aktobe FK | 1 : 1 | 2 : 0 | 3 : 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | +4 | 7 | ||
2. | Tashkent „Paxtakor“ | 1 : 1 | 1 : 1 | 4 : 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 3 | +3 | 5 | ||
3. | Kazan „Rubin“ | 0 : 2 | 1 : 1 | 3 : 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4 | ||
4. | Yerevan „Ararat“ | 1 : 3 | 1 : 4 | 2 : 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | -6 | 0 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panevėžio „Ekranas“ | 2 : 0 | 1 : 0 | 3 : 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | +5 | 9 | ||
2. | Minsk MTZ-RIPO | 0 : 2 | 2 : 0 | 4 : 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | +4 | 6 | ||
3. | Rusijos jaunimo iki 21 m. rinktinė | 0 : 1 | 0 : 2 | 0 : 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1 | ||
4. | Ašchabado FK | 1 : 3 | 0 : 4 | 0 : 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 | 1 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tiraspol „Šerif“ | 2 : 1 | 4 : 0 | 0 : 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 | +5 | 7 | ||
2. | Tursunzodos „Regar-TadAZ“ | 1 : 2 | 4 : 1 | 1 : 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | +2 | 4 | ||
3. | Donetsk „Šahtar“ | 0 : 4 | 1 : 4 | 2 : 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | -6 | 3 | ||
4. | Talino „Levadia“ | 0 : 0 | 1 : 1 | 1 : 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baku „İnter“ | 2 : 0 | 0 : 0 | 3 : 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | +4 | 7 | ||
2. | Ventspilio FK | 0 : 2 | 1 : 0 | 3 : 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | +1 | 6 | ||
3. | Naryn „Dordoi-Dinamo“ | 0 : 0 | 0 : 1 | 3 : 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2 | ||
4. | Turku „Inter“ | 1 : 3 | 1 : 3 | 3 : 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 1 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
Ketvirtfinalis
Finalas
Taurė
Žaidėjas | Įvarčiai |
---|---|
D. Bička (Ekranas) | 2 |
V. Trakys (Ekranas) | 2 |
Rodyti visą sąrašą |
Žaidėjas | Įvarčiai |
---|---|
T. Rähn (Ekranas) | 2 |
D. Matovič (Ekranas) | 2 |
M. Bailijev (Ašchabado FK) | 1 |
T. Markevičius (Ekranas) | 1 |
K. Abubakar (Partizan) | 1 |
Rodyti visą sąrašą |
Apie . Pagalba . Visa informacija Lietuvos futbolo enciklopedijoje pateikta GFDL licencijos sąlygomis . Rašykite mums